قوانین و مقررات

با سلام

 

به صفحه قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی امام مبین خوش آمدید. لطفاً توجه فرمایید:

در نظر داشته باشید که ورود کاربران به وب‏‌سایت امام مبین هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تخفیفی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه سفیر اردهال به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین آن است.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین انتشارات سفیراردهال از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه امام مبین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران،قانون تجارتالکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

تمامی کالا و خدمات این فروشگاه دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند.

در صورتی که در قوانین مندرج و رویه‏‌های سایت امام مبین در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش، استفاده از فایل های موجود در سایت و یا هرگونه استفاده از خدمات انتشارات سفیر اردهال اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات امام مبین استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شوند و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت  امام مبین به صورت الکترونیکی و مخابراتی (از طریق پست الکترونیکی، پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی و مخابراتی) به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

وبسایت امام مبین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آنها محافظت می‏‌کند و  متعهد می‏‌شود در حد امکان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در سایت امام مبین مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده و به طور کلی با توجه به قیمت تمام شده تولید کتاب ها می­باشد.

ثبت و پردازش سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

وبسایت امام مبین به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

در صورت تمایل به خرید آنلاین از وبسایت امام مبین بعد از وارد شدن به صفحه فروشگاه، ابتدا از طریق منوی سمت راست سایت اقدام به انتخاب محصولات مورد نظر نمایید و سپس در سایت ثبت نام کرده و حساب کاربری ایجاد کنید.

سفارشات آنلاین و آفلاین، پس از تأیید پرداخت، صبح روزکاری بعد، ارسال می شوند. از آنجا که سفارشات دقیقا طبق درخواست کاربران ارسال می گردند خواهشمند است در زمان انتخاب کتاب (ها) و سایر محصولات دقت لازم را مبذول فرمایید.

ارسال سفارش

ارسال برای کاربران ساکن تهران (غیر از حومه) با پیک موتوری انجام می گیرد و مرسوله حداکثر ظرف ۲۴ ساعت (در روز کاری) به دست کاربر خواهد رسید و هزینه آن برعهده کاربر بوده و او مقدار آن را در فاکتور نهایی صادر شده مشاهده کرده و هزیه پیک به پیک مربوطه تحویل داده میشود.

(در نظر داشته باشید که در دوره های تخفیف به دلیل حجم بالای سفارش ها، ارسال با اندکی تاخیر انجام می شود.)

ارسال برای کاربران ساکن در سایر نقاط ایران به دو صورت قابل انجام است:

ارسال با پست سفارشیانجام میگرد که هزینه آن برعهده کاربر بوده و او مقدار آن را در فاکتور نهایی صادر شده قبل از اتصال به درگاه بانک مشاهده خواهد کرد.

با انتخاب این گزینهمرسوله ظرف ۵ الی ۷ روز کاری به دست کاربر خواهد رسید.

 ارسال با پست پیشتاز انجام میگرد که هزینه آن برعهده کاربر بوده و او مقدار آن را در فاکتور نهایی صادر شده قبل از اتصال به درگاه بانک مشاهده خواهد کرد.

با انتخاب این گزینه مرسوله حداکثر ۴۸ ساعت بعد (دو روز کاری) به دست کاربر خواهد رسید.

کلیه محتویات سایت انتشارات سفیر اردهال شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت سفیر اردهال  تعلق دارد.

لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.